Apple İpad Pro İçin Patent Aldı.

Teknoloji alanında bir çok firma yarışırken bir de patent yarışına giren firmalara Apple'dan boy gösterisi geldi. Daha önceki patentleriyle de gündeme gelen Apple, bu seferde şaşkınlık yaratacak bir akıllı kılıf ile boy gösteriyor.

6C3O5X6A5K2O5Q1F1I1O.png

Teknoloji haberlerini devamlı okuyorsanız eğer Samsung ve Apple'ın telefonları bir yana artık patent yarışına da girdikleri görülüyor. Apple, iPad Pro için oldukça ilginç bir kılıf tasarımına hazırlanıyor. Akıllı kılıf patentini alan Apple, gekçekleşirse eğer kılıfa özel bir kalemle çizilen her şey ekrana kopyalanacak. Bu sayede daha kullanışlı bir iPad Pro kullanımı sunacak. Bunların dışında kılıfın kendisine ait pilinin yanında bir tane de fazladan pil olacağı belirtilmiş. Yan taraflarından birisinde shortcut(kısayol) menüsünün de yer alacağını aşağıdaki görselden görebilirsiniz.

0T8A0G4P3W.png

Sadece bu kadarıyla bitmiyor. Eğer iPad Pro'da bir şey izlerken veya dinlerken kılıfı üçgen şekline getirirseniz otomatik olarak dokunmatik tuşlar devreye girecek. Aşağıdaki görselde gösterildiği gibi bu tuşlar ile iPad Pro'nuzu kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

2U9G1P2S1C8G1I8X7A8G.png

Web Tasarım url shortener md5 generator